Kariera

Zostań pracownikiem
STE CAPITAL!

  • Stawiamy na współpracę, skuteczność działania i zaangażowanie,
  • Problemy traktujemy jako wyzwania, na które jesteśmy otwarci,
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Aktualne oferty pracy

Kierownik robót

Zakres obowiązków:

- zarządzanie procesami budowy,
- nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej,
- realizacja budowy zgodnie z założonym harmonogramem,
- prowadzenie dokumentacji budowy,
- sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością,
- współpraca z dyrekcją spółki w zakresie nadzoru budowy,
- nadzór pracowników własnych i podwykonawców.

Wymagania:

- doświadczenie przy pracy z własnymi brygadami roboczymi,
- doświadczenie w realizacji robót żelbetowych będzie dodatkowym atutem,
- ukończone studia inżynierskie bądź magisterskie na kierunku budownictwo,
- zainteresowanie obszarem związanym z realizacją inwestycji,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego rozwiązywania problemów,
- praktyczna znajomość  pakietu MS Office oraz AutoCAD,
- samodzielność  i zaangażowanie,
- pasja oraz prawdziwe zainteresowanie branżą,
- prawo jazdy kat. B,
- uprawnienia budowlane, konstrukcyjno-budowlane wykonawcze - warunek konieczny.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
- w przypadku konieczności relokacji zapewniamy hotel,
- pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
- telefon, komputer,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Lokalizacja pracy

Praca stacjonarnie w różnych województwach na terenie kraju. Obecne budowy na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego i mazowieckiego.

Inżynier budowy

- współpraca z kierownikiem budowy lub dyrekcją spółki w zakresie nadzoru budowy,
- segregacja kosztów budów,
- przygotowywanie dokumentacji budowy,
- przygotowywanie obmiarów,

Wymagania:

- minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – wymóg konieczny,
- biegła znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- znajomość j. rosyjskiego - mile widziane.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
- zakwaterowanie w komfortowych warunkach,
- pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
- zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia.

O NAS

Oferujemy usługi budowlano-modernizacyjne obiektów usługowych i przemysłowych.

Gwarantujemy doskonałą jakość oraz terminowość oferowanych usług.

Budujemy
z myślą
o Tobie

Dane kontaktowe
 ul. Marka Kotańskiego 4  10-166 Olsztyn      tel. +48 789 456 155
  biuro@stecapital.pl
NASZE SOCIAL MEDIA

Bądź na bieżąco